Aktualności

JAKOŚĆ - nasze składy na ZIMĘ
Przędza, którą wybraliśmy do produkcji naszych zimowych nakryć głowy i dodatków to przede wszystkim starannie wyselekcjonowane i sprawdzone składy od włoskich producentów.

Jedne z naszych najbardziej sprawdzonych składów to mieszanka wełny, wiskozy, poliamidu z domieszką kaszmiru. Przędza ta jest niezwykle delikatna i ciepła, idealna zarówno do malutkich czapeczek niemowlęcych jak i czapek dla dorosłych. Wymaga dodatkowego procesu uszlachetniania, który wydobywa z niej puszystość oraz gwarantuje utrzymanie formy i kształu produktu przez cały okres użytkowania.
Kolejną mieszanką, która zachwyca naszych klientów to 80% wełny merynosów i 20% poliamidu.
Wełna Merino posiada właściwości termoregulacyjne, które sprawiają, że produkt z niej wykonany sprawdza się zarówno w cieplejsze jak i bardzo mroźne dni zimy. Przędza ta charakteryzuje się również niezwykle przyjemnym chwytem. Dodatek poliamidu sprawia, że produkt staje się bardzo trwały podczas użytkowania.Duża zawartość wełny pojawia się również z dodatkiem wiskozy, która nadaje czapkom większej elastyczności. Pridukty wykonane z przędzy o zawartości 60% wełny należą do jednych z najcieplejszych i najbardziej szlachetnych. Bawełniana podszewka to dodatkowy atut szczególnie dla osób o bardzo wrażliwej skórze.

Część naszej zimowej i jesiennej oferty wykoanan została z przędzy o dużej zawartości wiskozy. W połaczeniu z akrylem, czapki z niej wykonane są idealne naszą polską zimę, gdy nie ma dużych mrozów